bosch csúszósines gérvágó gcm305-216s 0601b61000
Cikkszám: 172529
Leírás
  • Vezetékes gérvágó fűrész elérhető áron, tartós pontossággal és egyszerű használattal
Felhasználói előnyök
Product Highlights
Equipment & Application
Additional Information
Műszaki Adatok
Fűrészlap-átmérő 216 mm
Fűrészlap furat-Ø 30,0 mm
Vágási kapacitás 0° 70 x 315 mm
Vágási kapacitás 45° gérszög 70 x 215 mm
Vágási kapacitás 45° dőlésszög 40 x 305 mm
Gérszög vágás 48 ° B / 48 ° J
Dőlésszög 47 ° B / 2 ° J
Az elektromos kéziszerszám méretei (hosszúság x szélesség x magasság) 493 x747 x391 mm